Menu Zamknij

Bombki XXL

Bombki XXL to bombki dużych rozmiarów używane przede wszystkim w celach reklamowych. Na życzenie klienta na bombce mozna umieścić dowolną grafikę, logo, nazwę firmy.

Wykonane są z żywicy epoksydowej lub ze styropianu. Średnica takiej bomki z żywicy ma około 1 metr. a ze styropianu od 80cm do 200cm. Bombki o tak dużej wielkości często umieszczane są na dworze dlatego pokryte są specjaną masą nadającą twardość i wytrzymałość na warunki atmoferyczne.

Duże bombki wykonane z żywicy epoksydowej stanowią nowość w naszej ofercie. Dostępna średnica to 1m. Bombki mogą mieć wykończenie metaliczne połyskowe, metaliczne matowe (kolory z wzornika RAL lub NCS) lub brokatowe. Na życzenie Klienta bombki mogą zostać ozdobione malunkiem (pejzaż), dekoracją ornamentową lub logotypem firmy.
Oferujemy również bombki ręcznie rzeźbione ze styropianu w rozmiarach od 80cm do 200cm średnicy.

Ich powierzchnię pokrywa specjalna masa, która nadaje im twardość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Mogą być lakierowane lub brokatowane. Na życzenie klienta możemy na bombce wykonać malunek, dekorację ornamentową lub logo firmy.